LSSPCLP40D 3,4W/927 230VGLFR E14FS1OSRAM
KOD KRAT.:OSELSFP3.4/827E14F
KOD VÝR.:4058075603196
EAN.:4058075603196
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854063343 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | P45 |
| Cap-base | E14 |
| Dimmable | Ano |
| Equivalent replacement | 40 W |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 470.0 lm |
| EAN | 4099854063343 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OS4099854063343 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4099854063350 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSELSFP3.4/827E14F
KOD VÝR.:4058075603196
EAN.:4058075603196
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved