ENERGIZER alkaline battery MN21/A23 E23A ;BL1
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
| Výrobce: | |
| Manufacturer | GP |
|---|---|
| Product family | SUPER NEW |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199217814 |
| Weight | 0.068 kg |
| Dimensions | 26,2x26,2x50mm |
| Packaging | 24.0 ks |
| Others | |
| IEC type | LR14 |
| Item category | Battery systems |
| Item subcategory | |
| přepravní rozměr cm | 8.0 cm |
| Rechargable | ne |
| Infill | Alkalická |
| Volatge | 1.5 V |
| KOD | GPLR14S2SH | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4891199217814 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:PAR14ZCBL2
KOD VÝR.:R14RZ/2BP
EAN.:5410853032809
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:GPCR2025
KOD VÝR.:1042202515
EAN.:4891199001130
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:SIV20
KOD VÝR.:V20
EAN.:8595092106133
KOD KRAT.:GPZ6F22
KOD VÝR.:1012501000
EAN.:4891199002205
KOD KRAT.:GPLR20S2SH
KOD VÝR.:1013402001
EAN.:4891199219061
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:WG2273-203
KOD VÝR.:2273-0203-22730203
EAN.:4050821027850
KOD KRAT.:EAPL7-B10/1
KOD VÝR.:262674
EAN.:4015082626747
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved