LEDVANCE flood light LED FL.COMP.VAL 80W 9000lm/840/100° IP65 50Y; black
KOD KRAT.:OSIFLCO80/840
KOD VÝR.:4058075575004
EAN.:4058075575004
| Výrobce: | |
| Manufacturer | LEDVANCE |
|---|---|
| Product family | Endura |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 2.00 ks |
| EAN | 4058075206809 |
| Width | 306.00 |
| Height | 70mm |
| Length | 1000 |
| Energy efficiency label | A++ |
| Others | |
| Beam angle | >80 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Driver included | 1-10 V |
| Fixture class | I |
| Height/Depth | 70.00 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Floodlights |
| Luminous flux | 8800 lm |
| Material housing | Aluminium |
| přepravní rozměr cm | 37.5 cm |
| Transport height | 375 |
| Transport length | 120 |
| Transport width | 326 |
| typ svítidla | FLOODLIGHT |
| účinnost svítidla | 88.0 |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 80-89 |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 30000.00 hod |
| Power | 100 W |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 4058075206809 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OSIEND100/840 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 4058075206816 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSIFLCO80/840
KOD VÝR.:4058075575004
EAN.:4058075575004
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved