| Výrobce: | |
| Manufacturer | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920125540 |
| Dimensions | 130x35x35mm |
| Packaging | 7.30 ks |
| Others | |
| Beam range | 4772 m |
| Capacity | 1213.60 mAh |
| Flashlight source | nabíjecí |
| Item category | Flashlights |
| Item subcategory | ruční |
| Luminous flux | 110.0 lm |
| Material | plast |
| Notice | fokus |
| Use/purpose | ruční |
| Colour | černá |
| IP rating | IP44 |
| EAN | 8592920125540 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | BEP3213 | pcs | 1 | pcs |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved