Special offer
PLEXI LED 1W LED BASIC IP20 1h, lights up in case of failure, gray
KOD KRAT.:MOPL/1W/E/1/SE/X/GR
KOD VÝR.:OZAWPL1SE
EAN.:5902448932835
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4891199214479 |
| Dimensions | 22,5x22,5x95mm |
| Packaging | 12.0 ks |
| Others | |
| Beam range | 75 m |
| Flashlight source | 1xAA |
| IP rating | IPX4 |
| Item category | Flashlights |
| Item subcategory | Handheld |
| Luminous flux | 100 lm |
| Material | Steel |
| Use/purpose | Handheld |
| Colour | černá |
| EAN | 4891199214479 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | BEP8507 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOPL/1W/E/1/SE/X/GR
KOD VÝR.:OZAWPL1SE
EAN.:5902448932835
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved