ENERGIZER lithium battery CR2032 ;BL1
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 30 ks |
| EAN | 8595025321282 |
| Length | 2.00 |
| Others | |
| Cable count | 2.00 |
| Cable diameter | .75 |
| Cable length | 2.00 m |
| Colour | POLAR |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Extension cords |
| Material | plast |
| Number of sockets | 0 |
| přepravní rozměr cm | 26 cm |
| Switch | 1-10 V |
| Transport height | 260.0 |
| Transport length | 30 |
| Transport width | 120 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8595025321282 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8595025323873 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 8595025323965 | box | 11 | pcs |
| KOD | BES08272 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8592920054086 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:EE-AB135213400
KOD VÝR.:1352-13400
EAN.:8595108200428
KOD KRAT.:BES08273
KOD VÝR.:2402730132
EAN.:8595025321299
KOD KRAT.:MDSBM2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048796
KOD KRAT.:MDSBM6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048857
KOD KRAT.:MDSBR3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120070926
KOD KRAT.:MDSBR6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048963
KOD KRAT.:EE1000245
KOD VÝR.:1000245
EAN.:8585007328552
KOD KRAT.:SIPF-S
KOD VÝR.:PF-S
EAN.:8592718022594
KOD KRAT.:MDSBR4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048956
KOD KRAT.:MDSBR2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048932
KOD KRAT.:MDSBM3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048819
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved