MODUS line light LED HL 50W 4300lm/840 IP20 ND ;CONT
KOD KRAT.:MOHL1LKO4V1/R1050NDC
KOD VÝR.:HL1LKO4V1/R1050NDCONT
EAN.:8596099013714
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920092590 |
| Dimensions | 37x14x240mm |
| Packaging | 6 ks |
| Others | |
| Beam range | 45 m |
| Capacity | 1200mAh mAh |
| Colour | černá/zelená |
| Flashlight source | nabíjecí |
| IP rating | IPXX |
| Item category | Flashlights |
| Item subcategory | pracovní |
| Material | plast |
| Notice | magnet |
| přepravní rozměr cm | 27.6 cm |
| Transport height | 276 |
| Transport length | 32 |
| Transport width | 44.0 |
| Use/purpose | pracovní |
| Luminous flux | 700 lm |
| EAN | 8592920092590 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | BEP4538 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8592920092613 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:MOHL1LKO4V1/R1050NDC
KOD VÝR.:HL1LKO4V1/R1050NDCONT
EAN.:8596099013714
KOD KRAT.:PHELEDTC20.5/830HE
KOD VÝR.:872016929552000
EAN.:8720169295520
KOD KRAT.:MOFITP6000C4KN600/DA
KOD VÝR.:FITP6000C4KN600/DALI
EAN.:8596099051334
KOD KRAT.:MOUS4000C3KN/ND
KOD VÝR.:US4000C3KN600/ND
EAN.:8596099002541
KOD KRAT.:BEP3400
KOD VÝR.:1440211100
EAN.:8592920106839
KOD KRAT.:MOMEGALW4S4PCV1/2100
KOD VÝR.:MEGALW4S4PCV1/2100DALI
EAN.:8595073781571
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved