MODUS light.highbay.LED MEGA 61W 7900lm/3000 IP65 100Y ND ;
KOD KRAT.:MOMEGAL2M3PCNV2/1400
KOD VÝR.:MEGAL2M3PCNV2/1400ND
EAN.:8596099039288
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920072950 |
| Dimensions | 52x32x165mm |
| Packaging | 8 ks |
| Length | 155 |
| Others | |
| Beam range | 40 m |
| Capacity | 2000mAh mAh |
| Colour | černá/zelená |
| Flashlight source | nabíjecí |
| IP rating | IP43 |
| Item category | Flashlights |
| Item subcategory | Worklights |
| Lamp included | 1-10 V |
| Material | plast |
| Notice | otoč.rukojeť+hák+magnet |
| přepravní rozměr cm | 20.5 cm |
| Transport height | 205 |
| Transport length | 50 |
| Transport width | 60 |
| Use/purpose | Worklights |
| Lamp | LED module |
| Luminous flux | 400 lm |
| EAN | 8592920072950 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | BEP4531 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOMEGAL2M3PCNV2/1400
KOD VÝR.:MEGAL2M3PCNV2/1400ND
EAN.:8596099039288
KOD KRAT.:MOSBL4000LKN3/C/ND/2
KOD VÝR.:SBL4000LKN3/C/ND/RCONT
EAN.:8596099095765
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved