ANTICOR tape. electrical insulation. PVC 211. Electrix 15x10 ; yellow
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZLUTA
KOD VÝR.:5906194000985
EAN.:5906194000985
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595025301567 |
| Length | 5 |
| Packaging | 15 ks |
| Others | |
| Cable count | 5.35 |
| Cable diameter | 1 |
| Cable length | 5 m |
| Colour | bílá |
| Item category | Electr. material |
| Item subcategory | Extension cords |
| Material | plast |
| Number of sockets | 5 |
| přepravní rozměr cm | 40 cm |
| Switch | 1-10 V |
| Transport height | 400 |
| Transport length | 60 |
| Transport width | 160 |
| EAN | 8595025310972 | box | 11 | pcs |
| EAN | 8595025310989 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 8595025301567 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8592920043653 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 8592920043660 | box | 11 | pcs |
| KOD | BEP1515 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZLUTA
KOD VÝR.:5906194000985
EAN.:5906194000985
KOD KRAT.:YETDII10A
KOD VÝR.:112121
EAN.:3838895000129
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:BEP0313
KOD VÝR.:1902030300
EAN.:8595025301048
KOD KRAT.:BEP1513
KOD VÝR.:1902150300
EAN.:8595025301550
KOD KRAT.:BEP084251
KOD VÝR.:1908242503
EAN.:8595025392640
KOD KRAT.:BEP5723
KOD VÝR.:3402107000
EAN.:8592920006641
KOD KRAT.:EN189BL2
KOD VÝR.:7638900083088
EAN.:7638900083088
KOD KRAT.:FP2531/8V
KOD VÝR.:1Z2531/8V
EAN.:5903669208723
KOD KRAT.:BEP5705
KOD VÝR.:3402005000
EAN.:8595025363589
KOD KRAT.:BEP0024N
KOD VÝR.:1905030023
EAN.:8592920117972
KOD KRAT.:AN211P/19X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194002590
EAN.:5906194002590
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved