PHILIPS LED filam.bulb A60 7W/40W E27 1800K 470lm NonDim 15Y amber
KOD KRAT.:PHLEDFA7/18A
KOD VÝR.:872016919127300
EAN.:8720169191273
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EMOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8592920076538 |
| Length | 5 |
| Packaging | 15.10 ks |
| Others | |
| Cable count | 5.35 |
| Cable diameter | 1.5 |
| Cable length | 5 m |
| Colour | červená |
| Item category | Electr. material |
| Item subcategory | Extension cords |
| Material | plast |
| Number of sockets | 7.60 |
| přepravní rozměr cm | 35 cm |
| Switch | 1-10 V |
| Transport height | 350.0 |
| Transport length | 105 |
| Transport width | 95.0 |
| IP rating | IP44 |
| EAN | 8592920076538 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | BEP14151 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHLEDFA7/18A
KOD VÝR.:872016919127300
EAN.:8720169191273
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved