PHILIPS HUE-WA LED ceiling light Enrave 19.2W 2450lm/822-65/WA IP20; black
KOD KRAT.:PHIH8718696176443
KOD VÝR.:4115930P6
EAN.:8718696176443
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5027590427609 |
| Length | 33mm |
| Dimensions | 33x56x33mm |
| Width | 56mm |
| Height | 33mm |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Fuses |
| přepravní rozměr cm | 5.6 cm |
| Transport height | 33 |
| Transport length | 33 |
| Transport width | 56 |
| Volatge | 500.0 V |
| KOD | EA100D125Q | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 5027590427609 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHIH8718696176443
KOD VÝR.:4115930P6
EAN.:8718696176443
KOD KRAT.:AMEPH3300121
KOD VÝR.:EPH3300121
EAN.:3606480526404
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved