HILIPS LED MASTER tube HF HO 1.45m 26W/840 3900lm G5 60Y ;
KOD KRAT.:PHELEDTM26/84049HOOE
KOD VÝR.:871869974959000
EAN.:8718699749590
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 2.00 ks |
| EAN | 4015081186839 |
| Length | 17,5mm |
| Dimensions | 17,5x85x43,5mm |
| Width | 85mm |
| Height | 43,5mm |
| Others | |
| Built-in depth | 60 |
| Calibre | 25 A |
| Device type | Contactor |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Circuit protection |
| přepravní rozměr cm | 8.5 cm |
| Transport height | 43.5 |
| Transport length | 17.5 |
| Transport width | 85.0 |
| IP rating | IP40 |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | EAZ-SCH230/1/25-20 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 9008790163418 | box | 11 | pcs |
| EAN | 9008790163425 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTM26/84049HOOE
KOD VÝR.:871869974959000
EAN.:8718699749590
KOD KRAT.:MGLC1404CS/WW
KOD VÝR.:LC1404CS-E14-2700K
EAN.:4892657099027
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved