EATON circuit breaker PL7 1-pole. 6A B 10kA
KOD KRAT.:EAPL7-B6/1
KOD VÝR.:262673
EAN.:4015082626730
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 1 ks |
| EAN | 4015082484071 |
| Length | 52,5mm |
| Dimensions | 52,5x80x44mm |
| Width | 54.0 |
| Height | 75 |
| Others | |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Circuit protection |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Transport height | 44 |
| Transport length | 52.5 |
| Transport width | Extreme narrow beam 5-10° |
| IP rating | IP20 |
| EAN | 9007912227892 | box | 11 | pcs |
| KOD | EAZ-MS-1.6/3 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:EAPL7-B6/1
KOD VÝR.:262673
EAN.:4015082626730
KOD KRAT.:KK1532_KA
KOD VÝR.:1532_KA
EAN.:8595057616929
KOD KRAT.:KK1520_KA
KOD VÝR.:1520_KA
EAN.:8595057616905
KOD KRAT.:KK6013ZNM_S
KOD VÝR.:6013 ZNM_S
EAN.:8595057627208
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved