PILA LED bulb A80 23W/150W E27 2700K 1900lm NonDim 15Y opal
KOD KRAT.:PHPIEA23W/827
KOD VÝR.:872790097247400
EAN.:8727900972474
| Výrobce: | |
| Product family | PL7 |
|---|---|
| Manufacturer | EATON |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4015082626730 |
| Length | 17,5mm |
| Dimensions | 17,5x80x44mm |
| Width | 80mm |
| Height | 44mm |
| Packaging | 12.0 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 70.5 |
| Item category | Electr. material |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Poles | 0.9 |
| přepravní rozměr cm | 8.0 cm |
| Transport height | 44.0 |
| Transport length | 17.5 |
| Transport width | Extreme narrow beam 5-10° |
| Calibre | 9394 A |
| Curve | B |
| IP rating | IP20 |
| Voltage | 10 kA |
| EAN | 9007912265641 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 9007912265658 | box | 11 | pcs |
| KOD | EAPL7-B6/1 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHPIEA23W/827
KOD VÝR.:872790097247400
EAN.:8727900972474
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved