Transition frame I 436 600 /625
KOD KRAT.:MO1064364000
KOD VÝR.:1064364000
EAN.:8596099026561
| Výrobce: | |
| Product family | PL7 |
|---|---|
| Manufacturer | EATON |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4015082633554 |
| Length | 35mm |
| Dimensions | 35x80x44mm |
| Width | 80mm |
| Height | 44mm |
| Packaging | 6 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 70.5 |
| Calibre | 4 A |
| Curve | C |
| Item category | Electr. material |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Poles | 1 |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Transport height | 44 |
| Transport length | 35 |
| Transport width | Extreme narrow beam 5-10° |
| IP rating | IP20 |
| Voltage | 10 kA |
| EAN | 9007912267140 | box | 11 | pcs |
| EAN | 9007912267157 | box | 11 | pcs |
| KOD | EAPL7-C4/2 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MO1064364000
KOD VÝR.:1064364000
EAN.:8596099026561
KOD KRAT.:MOHBM250W4KC/B/DALI
KOD VÝR.:HBM250W4KC/B/DALI
EAN.:8596099033279
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved