EATON circuit breaker PL6 3-pole. 16A B 6kA
KOD KRAT.:EAPL6-B16/3
KOD VÝR.:286589
EAN.:4015082865894
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EATON |
|---|---|
| Product family | PL6 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4015082865214 |
| Length | 17,5mm |
| Dimensions | 17,5x80x44mm |
| Width | 80mm |
| Height | 44mm |
| Packaging | 12.0 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 70.5 |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Poles | 1 |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Transport height | 44 |
| Transport length | 17.5 |
| Transport width | Extreme narrow beam 5-10° |
| Calibre | 16 A |
| Curve | B |
| Device type | Circuit breaker |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| Voltage | 9394 kA |
| EAN | 9007912535959 | box | 11 | pcs |
| KOD | EAPL6-B16/1 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 9007912535942 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:EAPL6-B16/3
KOD VÝR.:286589
EAN.:4015082865894
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:KKKO68_HB
KOD VÝR.:KO 68_HB
EAN.:8595057600539
KOD KRAT.:KKKO97V_HB
KOD VÝR.:KO 97 V_HB
EAN.:8595057600546
KOD KRAT.:KKV68_HA
KOD VÝR.:V 68_HA
EAN.:8595057600577
KOD KRAT.:YETDII20A
KOD VÝR.:112123
EAN.:3838895000150
KOD KRAT.:PCE2156L
KOD VÝR.:215-6L
EAN.:9003399102134
KOD KRAT.:BEP0411
KOD VÝR.:1902040150
EAN.:8595025309389
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:MDSBM2.4/1.2
KOD VÝR.:RCACS 2,4/1,2-1000
EAN.:8591120048796
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved