TWINS 1W LED BASIC IP41 3h, lights up in case of failure, silver
KOD KRAT.:MOTW/1W/E/3/SE/X/SR
KOD VÝR.:OZN/TW/1W/E/3/SE/X/SR
EAN.:5902448933221
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EATON |
|---|---|
| Product family | PL6 |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4015082865207 |
| Length | 17,5mm |
| Dimensions | 17,5x80x44mm |
| Width | 80mm |
| Height | 44mm |
| Packaging | 12.0 ks |
| Others | |
| Built-in depth | 70.5 |
| Calibre | 13 A |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Poles | 1 |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Transport height | 44 |
| Transport length | 17.5 |
| Transport width | Extreme narrow beam 5-10° |
| Curve | B |
| IP rating | IP20 |
| Voltage | 9394 kA |
| KOD | EAPL6-B13/1 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 9007912535928 | box | 11 | pcs |
| EAN | 9007912535935 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:MOTW/1W/E/3/SE/X/SR
KOD VÝR.:OZN/TW/1W/E/3/SE/X/SR
EAN.:5902448933221
KOD KRAT.:PHELEDTM26/84054HOOE
KOD VÝR.:871869974953800
EAN.:8718699749538
KOD KRAT.:PHLEDG7/18DA/E27
KOD VÝR.:8719514313781
EAN.:8719514313781
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved