PHILIPS HUE-WA LED table light WCA Iris 8.1W 570lm/RGB IP20; silver
KOD KRAT.:PHIH8719514411524
KOD VÝR.:871951441152400
EAN.:8719514411524
| Výrobce: | |
| Manufacturer | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 9544 ks |
| EAN | 4015082488628 |
| Length | 8,8mm |
| Dimensions | 8,8x87,5x43,5mm |
| Width | 87,5mm |
| Height | 43,5mm |
| Others | |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Transport height | 43.5 |
| Transport length | 8.8 |
| Transport width | 87.5 |
| KOD | EAZ-SC | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 9007912225881 | box | 11 | pcs |
| EAN | 9007912225874 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:PHIH8719514411524
KOD VÝR.:871951441152400
EAN.:8719514411524
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved