OSRAM LED tube SubstiTUBE HE HF 0.85m 10W/21W G5 1500lm/840 50Y
KOD KRAT.:OSEST5HEHF/10/84021
KOD VÝR.:4058075543263
EAN.:4058075543263
| Výrobce: | |
| Product family | PF6 |
|---|---|
| Manufacturer | EATON |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 4015082865085 |
| Length | 70mm |
| Dimensions | 70x80x44mm |
| Width | 80mm |
| Height | 44mm |
| Others | |
| Built-in depth | 69.5 |
| Calibre | 40 A |
| Device type | RCBO |
| Item category | Elektromateriál |
| Item subcategory | Circuit protection |
| Montage type | DIN rail; DIN rail (top hat rail) 35 mm |
| Poles | 4 |
| přepravní rozměr cm | 8.0 cm |
| Transport height | 44.0 |
| Transport length | 70 |
| Transport width | Extreme narrow beam 5-10° |
| IP rating | IP20 |
| Volatge | 220-240 V |
| Voltage | 15.10 kA |
| KOD | EAPF6-40/4/003 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 9007912537786 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSEST5HEHF/10/84021
KOD VÝR.:4058075543263
EAN.:4058075543263
KOD KRAT.:PHELEDTC31.5/840UO
KOD VÝR.:871951441901800
EAN.:8719514419018
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved