| Výrobce: | |
| Product family | AR111 |
|---|---|
| Manufacturer | DURALAMP |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8011905850159 |
| Packaging | 5 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Type/Shape | AR111 |
| Beam angle | 24.0 st. |
| Cap-base | GU10 |
| Dimmable | 1-10 V |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 816 lm |
| Reflector | 1-10 V |
| KOD | DUL8090W-D | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8011905850159 | pcs | 1 | pcs |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved