OSRAM LED tube SubstiTUBE HE HF 1.45m 18W/35W G5 2800lm/865 50Y
KOD KRAT.:OSEST5HEHF/18/86535
KOD VÝR.:4058075543164
EAN.:4058075543164
| Výrobce: | |
| Product family | BIPIN |
|---|---|
| Manufacturer | DURALAMP |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8011905011888 |
| Packaging | 20 ks |
| Length | 44.0 |
| Diameter | 12.0 |
| Others | |
| Colour | Čirá |
| Equivalent replacement | 74 W |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Reflector | ne |
| Cap-base | GY6.35 |
| CRI | 100 |
| Dimmable | Ano |
| Lamp shape | kapsle |
| Lifespan | 2000 hod |
| Luminous flux | 816 lm |
| Power | 50 W |
| type of glass/cover | Čirá |
| Volatge | 24.0 V |
| EAN | 8011905011888 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | DUH01927 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8011905700966 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSEST5HEHF/18/86535
KOD VÝR.:4058075543164
EAN.:4058075543164
KOD KRAT.:OSEST8AUOEM/23.1/830
KOD VÝR.:4058075611979
EAN.:4058075611979
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved