DURALAMP LED reflector AR111 14W/100W GU10 3000K 900lm/24° Dim 25Y
KOD KRAT.:DUL8090W-D
KOD VÝR.:L8090W-D
EAN.:8011905850159
| Výrobce: | |
| Product family | BIPIN |
|---|---|
| Manufacturer | DURALAMP |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8011905006068 |
| Packaging | 20 ks |
| Length | 44.0 |
| Diameter | 12.0 |
| Others | |
| Item category | |
| Item subcategory | Halogen |
| Luminous flux | 5700 lm |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Reflector | ne |
| Cap-base | GY6.35 |
| CRI | 100 |
| Dimmable | 1-10 V |
| Lamp shape | kapsle |
| Lifespan | 2980 hod |
| Power | 250 W |
| Volatge | 24.0 V |
| EAN | 8011905006068 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | DUH01964 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:DUL8090W-D
KOD VÝR.:L8090W-D
EAN.:8011905850159
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved