MEGAMAN LED chandelier P45 4.5W/40W E27 2800K 470lm NonDim 15Y opal
KOD KRAT.:MGLG204045/WW/E27
KOD VÝR.:LG204045-OPv00
EAN.:4892657099447
| Výrobce: | |
| Manufacturer | DURACELL |
|---|---|
| Product family | Plus New |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394142190 |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| IEC type | 6LR61 |
| Item category | Battery systems |
| Item subcategory | |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Rechargable | ne |
| Transport height | 12.0 |
| Transport length | 40 |
| Transport width | Extreme narrow beam 5-10° |
| Type/Shape | 9V |
| Volatge | 9 V |
| Infill | Alkalická |
| EAN | -5000394142190 | bli | 5 | bli |
| KOD | DRMN1604PBL1 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394142190 | bli | 5 | bli |
| EAN | 05000394142206 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:MGLG204045/WW/E27
KOD VÝR.:LG204045-OPv00
EAN.:4892657099447
KOD KRAT.:SIWZ429-1
KOD VÝR.:WZ429-1
EAN.:8592718024154
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved