NORD.ALUM suspension.cable lock.upper SSWD30 for GlobalTrac 3m; chrome
KOD KRAT.:DELSSWD30
KOD VÝR.:SSWD30
| Výrobce: | |
| Product family | AR111 |
|---|---|
| Manufacturer | DURALAMP |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8011905850142 |
| Packaging | 5 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Type/Shape | AR111 |
| Beam angle | 24.0 st. |
| Cap-base | GU10 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 100 W |
| Lamp shape | reflektor |
| Lifespan | 25000 hod |
| Luminous flux | 816 lm |
| Power | 13.00 W |
| Reflector | DMX |
| Reflector type | AR111 |
| Volatge | 220-240 V |
| EAN | 8011905850142 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | DUL8086W | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:DELSSWD30
KOD VÝR.:SSWD30
KOD KRAT.:OEZSPB00SS
KOD VÝR.:11853
EAN.:8590125118534
KOD KRAT.:MGFCL71700v0-ds/sc
KOD VÝR.:FCL71700v0-ds/sc
EAN.:4892657104301
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved