MODUS LED AREL 41W 5350lm/3000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOAREL5000RL2KVM3DA3
KOD VÝR.:AREL5000RL2KVM3DALIT/9003
EAN.:8596099044954
| Transport height | 280 |
|---|---|
| Transport length | 75 |
| Transport width | 280 |
| Product family | Doris |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Cap-base | ostatní |
| Colour | nikl |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8718699758820 |
| Length | 220.0 |
| Width | 220.0 |
| Height | 70 |
| Diameter | 220.0 |
| Dimensions | 70x222x222mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Luminous flux | 600 lm |
| Lamp | LED |
| Power | 7.30 W |
| IP rating | IP44 |
| GPC | 929002367501 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699758820 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHICL2576W27KN | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOAREL5000RL2KVM3DA3
KOD VÝR.:AREL5000RL2KVM3DALIT/9003
EAN.:8596099044954
KOD KRAT.:MOQP2B600/B350DIM/90
KOD VÝR.:QP2B600/B350DIM/90
EAN.:8596099008734
KOD KRAT.:MOTELX4000M3/ND
KOD VÝR.:TELX4000M3/ND
EAN.:8596099058456
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved