PHILIPS CLA 60W A60 E27 2700K CL UE SRT4
KOD KRAT.:PHLEDFAUE4/827
KOD VÝR.:872016918765800
EAN.:8720169187658
| přepravní rozměr cm | 25 cm |
|---|---|
| Product family | Doris |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Luminous flux | 640 lm |
| Cap-base | ostatní |
| IP rating | IP54 |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8719514417854 |
| Dimensions | xxmm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 25000 hod |
| Power | 6 W |
KOD KRAT.:PHLEDFAUE4/827
KOD VÝR.:872016918765800
EAN.:8720169187658
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved