MODUS damp proof batten LEDPL 32W 4400lm/4000 IP65 80Y ND ;
KOD KRAT.:MOPL3500L1N4ND/P1
KOD VÝR.:PL3500L1N4ND/P1
EAN.:8596099015800
| Transport height | 90 |
|---|---|
| Transport length | 75 |
| Transport width | 187.0 |
| Chromaticity | 2700 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Luminous flux | 350.0 lm |
| Cap-base | ostatní |
| Colour | Nickel |
| typ svítidla | downlight |
| With motion sensor | ne |
| Cutout | 70 |
| EAN | 8718699755959 |
| Width | 85.0 |
| Height | 55 |
| Diameter | 85.0 |
| Dimensions | 55x85x85mm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Beam angle | 36 st. |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| Lamp | LED |
| Power | 5 W |
| IP rating | IP65 |
| Length | 85.0 |
| GPC | 929002374122 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699755959 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHISL2610705W27KN3I | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOPL3500L1N4ND/P1
KOD VÝR.:PL3500L1N4ND/P1
EAN.:8596099015800
KOD KRAT.:MOTOP3000XM4CW/ND
KOD VÝR.:TOP3000XM4CW/ND
EAN.:8596099032401
KOD KRAT.:MO5179070101
KOD VÝR.:5179070101
KOD KRAT.:HGFL213B
KOD VÝR.:FL213B
EAN.:3250610670873
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved