MODUS svít.nouz.LED OZN/AXNU/3W/B/1/SE/AT/WH
KOD KRAT.:MOAXNU/3W/B/1/SE/ATW
KOD VÝR.:OZN/AXNU/3W/B/1/SE/AT/WH
EAN.:5902869567555
| Výrobce: | |
| Manufacturer | DEOS |
|---|---|
| Others | |
| Beam angle | 55 st. |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 3095 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Tracklights |
| Luminous flux | 2650 lm |
| typ svítidla | tracklight |
| With motion sensor | ne |
| Lamp | LED |
| Power | 20 W |
| KOD | DEL314aCWI120WFB3 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOAXNU/3W/B/1/SE/ATW
KOD VÝR.:OZN/AXNU/3W/B/1/SE/AT/WH
EAN.:5902869567555
KOD KRAT.:MONOD4000KC4WA/ND
KOD VÝR.:NOD4000KC4WA/ND
EAN.:8596099153991
KOD KRAT.:SIPS12O
KOD VÝR.:PS12O
EAN.:8592718034030
KOD KRAT.:PHIH8720169321014
KOD VÝR.:8720169321014
EAN.:8720169321014
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved