OSMONT collar decor. for.ceiling.light. B13/X13; brass
KOD KRAT.:OM30070
KOD VÝR.:30070
EAN.:8591728300708
| Výrobce: | |
| Manufacturer | DEOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Dimensions | 205x100mm |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 6000 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | nouzová |
| typ svítidla | nouzová |
| With motion sensor | ne |
| Colour | černá |
| CRI | Extreme narrow beam 5-10° |
| IP rating | IP20 |
| Lamp | LED |
| Lifespan | 50000 hod |
| Luminous flux | 400 lm |
| Power | 9544 W |
| Volatge | 220-240 V |
| KOD | DEL100cLSN103OSB3 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:OM30070
KOD VÝR.:30070
EAN.:8591728300708
KOD KRAT.:PHIQCL200ECRD62WHV
KOD VÝR.:871869968103600
EAN.:8718699681036
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved