PHILIPS WiZ bulb A60 8W/60W E27 2700K 806lm Dim
KOD KRAT.:PHIW8718699786038
KOD VÝR.:871869978603800
EAN.:8718699786038
| Výrobce: | |
| Manufacturer | DEOS |
|---|---|
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 2910 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Downlights |
| typ svítidla | downlight |
| With motion sensor | ne |
| Beam angle | 36 st. |
| Lamp | LED |
| Luminous flux | 2000 lm |
| Power | 14 W |
| KOD | DES800cCWI114FLD3 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHIW8718699786038
KOD VÝR.:871869978603800
EAN.:8718699786038
KOD KRAT.:MOBRS4KO375V2/ND/EU
KOD VÝR.:BRS4KO375V2/ND/EU
EAN.:8596099073848
KOD KRAT.:MOFIT6000A4KN600/DA1
KOD VÝR.:FIT6000A4KN600/DALI/90
EAN.:8596099061944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved