MODUS ceiling light LED EXAL 78W 8000lm/3000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOEXAL8000CM3KOPDB/D
KOD VÝR.:EXAL8000CM3KOPDB/DALIBTC
EAN.:8596099072155
| Chromaticity | 4015 K |
|---|---|
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Luminous flux | 2650 lm |
| Cap-base | ostatní |
| typ svítidla | stropnice |
| With motion sensor | ne |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | DEOS |
| Lamp | LED |
| Power | 40 W |
| KOD | DES314cCWI220FLD3 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOEXAL8000CM3KOPDB/D
KOD VÝR.:EXAL8000CM3KOPDB/DALIBTC
EAN.:8596099072155
KOD KRAT.:MOESO3000SSKO3ND
KOD VÝR.:ESO3000SSKO3ND
EAN.:8596099023355
KOD KRAT.:MOQN3B600/350ND/90
KOD VÝR.:QN3B600/350ND/90
EAN.:8596099064785
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved