CorePro LEDtube UN 1200mm UO 15.5W 830 T8
KOD KRAT.:PHELEDTCO15/830UNUO
KOD VÝR.:872016919996500
EAN.:8720169199965
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169200029 |
| Packaging | 20 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 58.0 W |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| Luminous flux | 3200 lm |
| EOC | 872016920002900 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169200029 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003648402 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHELEDTCO23/830UNUO | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTCO15/830UNUO
KOD VÝR.:872016919996500
EAN.:8720169199965
KOD KRAT.:EEEDIN372L
KOD VÝR.:1008880
EAN.:8595597913212
KOD KRAT.:PHELEDTM26/83049HOOE
KOD VÝR.:871869974957600
EAN.:8718699749576
KOD KRAT.:PHELEDTM20/840HFHO
KOD VÝR.:871951446690600
EAN.:8719514466906
KOD KRAT.:OSEST8AEM/14/840K2
KOD VÝR.:4058075692534
EAN.:4058075692534
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved