MAS LEDtube 900mm HO 12W 865 T8
KOD KRAT.:PHELEDTM12/865HO
KOD VÝR.:871869668710900
EAN.:8718696687109
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169200005 |
| Packaging | 20 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 36 W |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lifespan | 50000 hod |
| Luminous flux | 2400 lm |
| KOD | PHELEDTCO15/865UNUO | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169200005 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003648302 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016920000500 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHELEDTM12/865HO
KOD VÝR.:871869668710900
EAN.:8718696687109
KOD KRAT.:PHQDN460B11S/830BK
KOD VÝR.:871869651591100
EAN.:8718696515911
KOD KRAT.:MORAM100C/9003
KOD VÝR.:RAM100C600/9003
EAN.:8596099096526
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved