ELEMAN elektroměr 3-faz 2tarif EDIN 372L 5-100A 2-tarif LCD 7MOD /1008880/
KOD KRAT.:EEEDIN372L
KOD VÝR.:1008880
EAN.:8595597913212
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169199965 |
| Packaging | 20 ks |
| Others | |
| Equivalent replacement | 36 W |
| Chromaticity | 2980 K |
| Chromaticity(verbal) | Teplá |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| Luminous flux | 2200 lm |
| Reflector | ne |
| Type/Shape | T8 |
| Cap-base | 2G13 |
| Lifespan | 50000.00 hod |
| KOD | PHELEDTCO15/830UNUO | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016919996500 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169199965 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003648102 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08720169199972 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:EEEDIN372L
KOD VÝR.:1008880
EAN.:8595597913212
KOD KRAT.:PHELEDTM26/83049HOOE
KOD VÝR.:871869974957600
EAN.:8718699749576
KOD KRAT.:PHELEDTM20/840HFHO
KOD VÝR.:871951446690600
EAN.:8719514466906
KOD KRAT.:OSEST8AEM/14/840K2
KOD VÝR.:4058075692534
EAN.:4058075692534
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved