MAS LEDspot CLA D 6-50W 827 PAR20 25D
KOD KRAT.:PHEMLPAR206W2D25D
KOD VÝR.:871869671356300
EAN.:8718696713563
| Výrobce: | |
| Product family | CorePro Classic |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696728413 |
| Length | 54.0 |
| Packaging | 10 ks |
| Diameter | 50 |
| Energy efficiency label | A++ |
| Others | |
| Colour | POLAR |
| Chromaticity | 3941 K |
| Chromaticity(verbal) | Studená |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 7 cm |
| Type/Shape | PAR16 |
| Beam angle | 36 st. |
| Cap-base | GU10 |
| CRI | 80-89 |
| Dimmable | ne |
| Equivalent replacement | 50 W |
| IP rating | IP20 |
| Lamp shape | reflektor |
| Lifespan | 15000 hod |
| Luminous flux | 390 lm |
| Luminous intensity | 770 cd |
| Power | 4.6 W |
| Reflector | ano |
| Volatge | 220-240 V |
KOD KRAT.:PHEMLPAR206W2D25D
KOD VÝR.:871869671356300
EAN.:8718696713563
KOD KRAT.:MOPL10000L2W4DALI/90
KOD VÝR.:PL10000L2W4DALI/90
EAN.:8596099056940
KOD KRAT.:PHLEDCA13/WW/BL
KOD VÝR.:871869976451700
EAN.:8718699764517
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved