DULUX LED D EM & AC MAINS VALUE 5W 830 G24D-1
KOD KRAT.:OSEDD5/830EM
KOD VÝR.:4058075823051
EAN.:4058075823051
| Výrobce: | |
| Manufacturer | PHILIPS |
|---|---|
| Product family | CorePro |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169287525 |
| Dimensions | xxmm |
| Packaging | 10 ks |
| Others | |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Item category | |
| Item subcategory | LED lamps |
| přepravní rozměr cm | 15 cm |
| Reflector | ne |
| Cap-base | G24d-1 (2-pins) |
| Dimmable | ne |
| Lifespan | 30000.00 hod |
| Luminous flux | 660 lm |
| KOD | PHLEDCPD5.9/840 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8720169287525 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 929003757102 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 872016928752500 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08720169287532 | box | 11 | pcs |
KOD KRAT.:OSEDD5/830EM
KOD VÝR.:4058075823051
EAN.:4058075823051
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:TESZ3565
KOD VÝR.:40003565
EAN.:8595557035657
KOD KRAT.:OSEDD7/840EM
KOD VÝR.:4058075823150
EAN.:4058075823150
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E9.5/840
KOD VÝR.:872016929051800
EAN.:8720169290518
KOD KRAT.:YEC5722
KOD VÝR.:5722
EAN.:8594031130321
KOD KRAT.:TESZ3566
KOD VÝR.:40003566
EAN.:8595557035466
KOD KRAT.:OEZMIR-16-001-A230
KOD VÝR.:35675
EAN.:8590125356752
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved