HADEX drum winch 4 sets 25m, 16A, 3x1.5mm2, black
KOD KRAT.:HDL193
KOD VÝR.:L193
EAN.:8595118821910
| Product family | Moire |
|---|---|
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| Luminous flux | 640 lm |
| Cap-base | ostatní |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8718699681050 |
| Dimensions | xxmm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Lamp | LED |
| Power | 9394 W |
| Colour | bílé |
| IP rating | IP20 |
| Packaging | 20 ks |
| EOC | 871869968105000 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718699681050 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHIQCL200ECRD64WHV | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 915005777701 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:HDL193
KOD VÝR.:L193
EAN.:8595118821910
KOD KRAT.:EE-AB12540340
KOD VÝR.:1254-0340
EAN.:8594031133810
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved