| Výrobce: | |
| Manufacturer | OSRAM |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 4099854497971 |
| Diameter | 480.0 |
| Others | |
| Chromaticity | 2700-6500 K |
| Chromaticity(verbal) | Nastavitelná |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | stropnice |
| Beam angle | 120 st. |
| Luminous flux | 1100 lm |
| Power | 49.0 W |
| EAN | 4099854497971 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | OS4099854497971 | pcs | 1 | pcs |
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved