BRP101 LED44/740 II DM
KOD KRAT.:PHQBRP101471856
KOD VÝR.:872016947185600
EAN.:8720169471856
| Výrobce: | |
| Product family | CoreLine Malaga LED |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 0.9 ks |
| EAN | 8718696998168 |
| Length | 360 |
| Width | 197 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Cover material | sklo |
| Driver included | DMX |
| Fixture class | II |
| Height/Depth | 78 |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IK rating | IK08 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Lamp included | DMX |
| Lifespan | 60000 hod |
| Luminous flux | 3054 lm |
| Material housing | Aluminium |
| Montage type | Side-entry |
| type of glass/cover | šedá |
| With motion sensor | ne |
| CRI | 70-79 (class 2A) |
| IP rating | IP65 |
| Lamp | LED modul |
| Power | 5 W |
| Volatge | 220-240 V |
| GPC | 910925865339 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 8718696998168 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQBRP10137/740II | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871869699816800 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:PHQBRP101471856
KOD VÝR.:872016947185600
EAN.:8720169471856
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved