EMOS hub 2-us. ferrite EU2501 1-1000MHz Code: J0199
KOD KRAT.:BEJ0199
KOD VÝR.:2504200100
EAN.:8595025316387
| Výrobce: | |
| Product family | ClearWay (generace 2) |
|---|---|
| Manufacturer | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Packaging | 1 ks |
| EAN | 8719514161412 |
| Others | |
| Cap-base | ostatní |
| Chromaticity | 4015 K |
| Chromaticity(verbal) | Neutrální |
| IP rating | IP66 |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Street lighting |
| Luminous flux | 7308 lm |
| With motion sensor | ne |
| Lamp | LED |
| Power | 50 W |
| EAN | 8719514161412 | pcs | 1 | pcs |
| KOD | PHQBGP30784-4S/740 | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 910770214105 | pcs | 1 | pcs |
| EOC | 871951416141200 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:BEJ0199
KOD VÝR.:2504200100
EAN.:8595025316387
KOD KRAT.:PHQBGP30725-4S/740
KOD VÝR.:871951416137500
EAN.:8719514161375
KOD KRAT.:MOBRSB4KO480V3/ND
KOD VÝR.:BRSB4KO480V3/ND
EAN.:8595073793321
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved