MODUS light fitting LED LLL 26W 3300lm/3000 IP20 80Y DALI ;
KOD KRAT.:MOLLL3000RM2KVM3DALI
KOD VÝR.:LLL3000RM2KVM3DALI
EAN.:8596099016401
| přepravní rozměr cm | 31.6 cm |
|---|---|
| Product family | Alpenglow |
| Lamp | Klasická žárovka |
| Fixture class | I |
| Lamp included | ne |
| Emergency gear | ne |
| Switch | ne |
| With motion sensor | ne |
| EAN | 8718696158166 |
| Weight | 0.869 kg |
| Dimensions | xxmm |
| Item category | Professional fixtures |
| Item subcategory | Consumer/Design fixtures |
| Manufacturer | PHILIPS |
| Cap-base | E27 |
| Dimmable | ano |
| Volatge | 220-240 V |
| Colour | černá |
| IP rating | IP44 |
| Packaging | 9394 ks |
| EAN | 8718696158166 | pcs | 1 | pcs |
| EAN | 08718696228128 | pck | 4 | pcs |
| EAN | 8718696228128 | box | 11 | pcs |
| KOD | PHI16496/30/PN | pcs | 1 | pcs |
| GPC | 915005382201 | pcs | 1 | pcs |
KOD KRAT.:MOLLL3000RM2KVM3DALI
KOD VÝR.:LLL3000RM2KVM3DALI
EAN.:8596099016401
KOD KRAT.:AB2CDS273001R0165
KOD VÝR.:2CDS273001R0165
EAN.:4016779549691
KOD KRAT.:DES136cFCI.208b/24A3
KOD VÝR.:S136cFCI.208b/24A3.B3
KOD KRAT.:AB2CDS253001R0104
KOD VÝR.:2CDS253001R0104
EAN.:4016779609111
KOD KRAT.:MOSPMI2000KO3V2DB
KOD VÝR.:SPMI2000KO3V2DB/DIM
EAN.:8595073766349
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2020 kratochvil-elektro.cz | All rights reserved